Position: 
Member of the Supervisiory Board
Professional experience: 
Radca prawny w Kancelarii Radcy Prawnego Sylwii Zarzyckiej
Założycielka i prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek – prawo (1994 – 2000) oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Chicago - Kent w Chicago (2008 – 2009).
Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu (numer wpisu 1630).
Praktykę zawodową zdobywała: (1999 – 2006) w „CWW S.Cetera, M. Węgrzyn – Wysocka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów” sp.k. oraz jako wspólnik zarządzający, komplementariusz (2009-2015) w „CASUS Zarzycka & Wspólnicy Kancelaria Prawna” sp.k.
W latach 2006 – 2016 była radcą prawnym w międzynarodowej Grupie Kapitałowej SELENA FM S.A. oraz zasiadała w radzie nadzorczej spółki „SELENA FM” S.A. (2007-2008) i „SELENA” S.A. (2009 – 2014). Obecnie prowadzi swoją Kancelarię we Wrocławiu.
Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, szeroko pojętym prawie gospodarczym, prawie kontraktów i umów, ochronie danych osobowych i e-commerce.
Prowadzi bieżącą obsługę prawną firm i działalność szkoleniową z zakresu prawa spółek handlowych oraz ochrony danych osobowych. Na swoim koncie ma wiele publikacji z zakresu prawa spółek handlowych w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.
Od 2011 roku założycielka i prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Fundacja co roku organizuje unikatowe i autorskie akcje charytatywne, w które angażuje środowisko biznesowe i prawnicze.
Akcje te kreuje Sylwia Zarzycka, która odpowiada również za fundrising. Ponadto celem Fundacji jest promowanie idei pomagania w środowisku prawniczym i biznesowym oraz społecznej odpowiedzialności w biznesie (CSR).
Sylwia Zarzycka była już wielokrotnie nagradzana za swoją działalność pro bono. Otrzymała następujące nagrody:
- KRYSZTAŁOWE SERCE RADCY PRAWNEGO - nagroda przyznana przez Krajową Izbę Radców Prawnych;
- PROFESJONALISTA FORBESA - nagroda przyznana dwukrotnie przez miesięcznik FORBES; 
- RADCA PRAWNY ROKU 2014 - nagroda przyznana przez Krajową Izbę Radców Prawnych;
- PRAWNIK PRO BONO 2015 - nagroda w konkursie organizowanym przez Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych pod patronatem Rzeczpospolitej;
- ZŁOTY PARAGRAF DLA NAJLEPSZEGO RADCY PRAWNEGO w Polsce – nagroda przyznana przez Dziennik Gazetę Prawną;
- MANAGER AWARDS 2017 – nagroda za zarządzanie Fundacją i propagowanie działalności charytatywnej w środowisku prawniczym i biznesowym, przyznana przez miesięcznik MANAGER – magazyn dla kadry zarządzającej;
- AMBASADOR REGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO – tytuł otrzymamy podczas uroczystej gali Orłów Tygodnika „Wprost”, podczas której nagrodzone zostały firmy, samorządy oraz wybitne osobowości regionu.
With Altus since: 
June, 2018